הסקס הכי סקסי שהיה לנו

הסקס הכי סקסי שהיה לנו לא כלל השפרצות או פירוטכניקה. לא היתה בו חדירה בכלל.

הסקס הכי סקסי שהיה לנו היה כל כך עדין, הפראיות שלו כל כך נשלטת, שנזכרתי, או שמא למדתי מחדש, איך הדרך לאלוהות היא לפעמים צרה ועדינה ונחבאת אל הכלים כמו קנה סוף במקווה מים מתוקים. נזכרתי איך האוויר עצמו מופשט מספיק בשביל להפשיט אותנו מהרוח והצלצולים ואיך די בלחישה של אצבע בשביל לצעוק למלאכים.


הסקס הכי סקסי שהיה לנו התחיל בישיבה על הבר.

הערב אנחנו יוצאות, היא הודיעה לי. עבדנו כל היום ובערב עלינו על ג'ינס וז'קט, מאמץ מינימלי, ויצאנו. בלי להזמין מקום מראש, בלי להחליט לאן, הגענו למקום וקיבלנו מקומות על הבר. חלקנו בשר ושתי מנות קַצָּבוּת עדינה של שדות קשוחים. שתינו כוס יין אדום, ישראלי עמוק, כוס לי וכוס לה. הברמן הציע צ'ייסרים וסירבנו. כוס יין אחת מדויקת לנו כמו כפפה ליד, כמו היד שלי לירך שלה, כמו הירך שלה לנשגב.


אחר כך, שבעות ונוצצות עיניים, שכבנו יחד ערומות במיטה שלה. היא שכבה על הגב ואני לצידה. התחלתי ללטף אותה. ליטפתי שדיים, בטן, ירכיים. ליטפתי את הרגל שלה מכל צידיה ואז את השנייה. היד שלי רפרפה לה על הכוס בדרך, נוגעת לא נוגעת, בעיקר לא נוגעת. נצמדתי אליה בתנועות רכות, על צידי, פונה אליה. הרגליים שלי היו סגורות, האגן שלי זז וכל הזמן ליטפתי אותה.


הנמרה הנהנתנית שבתוכה התמסרה למגע ואני המשכתי עוד ועוד. נגעתי בה בפנים הירכיים, ליטפתי כל חלק באגן שלה. בעדינות אוורירית נגעתי קלות מעל הכוס והמשכתי לרגליים, לבטן, לשדיים. חזרתי לאזור המפשעות, לא נגעתי בוגינה עצמה, רק רפרפתי, רק מסביב. התרכזתי בעור, ברגליים, בבטן התחתונה.


היא שכבה על הגב ברגליים פתוחות ועיניים עצומות, מדי פעם השמיעה קולות של עונג. ליטפתי אותה, את החלקים החלקים שלה. ליטפתי כל מקום שהגעתי אליו, מברכיים עד צוואר. בלי לדבר אהבתי את כולה, יידעתי אותה שאין עולם מלבדה. נתתי לתשוקה להתרכך בי בפנים, לזרום בתוכי, בלי מטרה.


יכולנו להמשיך ככה שעות ואולי זה מה שקרה. לא בדקנו, לא היתה משמעות לזמן.

לא התכוונתי לחדור אליה, לא התכוונתי להיחדר על ידה. לא היתה מטרת גמירה ולמעשה לא היתה מטרה בכלל מלבד עונג החיבור שהתרחש וקרה והיה הוויה באותם רגעים או שעות או נצח של ערב.


ליטפתי, אחזתי לה את הירך, את הבטן. נמשכתי אליה כפי שנער מתבגר נמשך לנערה (או שככה נדמה לי, מעולם לא הייתי אחד כזה). נמשכתי אליה בעוז שוצף שתָּחוּם בגבולות של אי ידיעה. ואולי אותה אי ידיעה היא זו שהופכת אותו לחופשי.

הייתי נער מתבגר, הייתי אישה בשלה, הייתי נחש מתפתל והייתי מלכה שליטה. לא ידעתי כלום וידעתי כל מה שחשוב.


הרגליים שלי היו סגורות אבל הרגשתי שאני נוטפת, כנראה הכי רטובה שאי פעם הייתי. רציתי אותה והשארתי את הרצון מוחזק כמו סוס פרא בין הרגליים שלי.


היא נתנה לעונג לשטוף לה את הגוף וצפה בתוכו. היא נתנה לידיים שלי לעבור עליה, להתעכב על העור שלה, על כל תא בדרך. היא נתנה לכוס הפתוח שלה לחוש אותי כמעט בלי מגע. נתנה לנוכחות היציבה שלי להיות שם, ללטף בעדינות את החשק שלה כמו שרוח מלטפת פנים.


נצמדתי אליה בלי לרצות ממנה דבר. אני רוצה ממנה הכל בחיים. התמזגתי אל כל חלק בה שיכולתי כי כולה נכונה לי. כי הלב שלה הוא הבית שחיפשתי במשך גלגולים.

פה בערב הזה, עם כוס יין אחת ורגליים פתוחות, יכולתי להניח לרצון ההיטמעות בה פשוט להיות. להאיר את העור שלנו, להעיר את האור.


המגע המשיך ונמשך. הגוף שלנו התמסר והתרכך, נרפה והתהדק. התשוקה בעבעה מבין הרגליים וזרמה בינינו כמו נחל רחב ועמוק. הברכיים היו לו גדות זקופות, סלעי בזלת עגולים. אפשרנו את זה בפשטות.


החזקנו את זה, דהרנו על זה, עד שכבר לא.

הסקס הכי סקסי שהיה לנו נגמר בכמה אורגזמות. בתובענות לקחנו אותן, ברצון פתאומי וברור. בום של בא לי והן יצאו מקרבנו בקלות, ברצף, בצעקות עומקים כמו שאנחנו יודעות. לפעמים אין אלא לעלות על הגדות ולהציף את הצוף.309 צפיות0 תגובות